Sommarschema vecka 22 - 33

Under perioden vecka 22 till vecka 33 reducerar vi antalet klasser och pass!

 

vecka 29
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

mån 16 juli
18:00-18:30 CX WORX Jennie Blomstrand
18:35-19:05 GRIT Strenght Jennie Blomstrand, Andreas Wenn
18:45-19:45 Spinning Mathilda Enström

tis 17 juli
17:30-17:55 Funktionell Träning Selma Vati`c
18:00-18:25 pulsträning Selma Vati`c
18:30-19:30 Bodypump Malin Forsberg
18:45-19:25 Spinning Jennie Blomstrand

ons 18 juli
17:25-17:55 GRIT Strenght Andreas Wenn
18:00-18:25 Mage/Rygg Selma Vati`c
18:30-19:10 Kettlebells Peter Hallberg
18:35-19:05 BoxMix Mikaela Andersson

tors 19 juli
17:30-18:30 Bodypump Malin Forsberg, Johanna Lassfolk
18:15-19:15 Spinning Jennie Blomstrand
18:35-19:35 Bodystep Mikaela Andersson

lör 21 juli
9:00-10:00 Spinning Jonny Mohlen

sön 22 juli
16:55-17:55 Bodypump Malin Forsberg
17:30-18:10 Kettlebells Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft Shadi Samii
18:30-18:55 Yoga Avspänning Shadi Samii

 

vecka 30
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

mån 23 juli
18:00-18:30 CX WORX Jennie Blomstrand
18:35-19:05 GRIT Strenght Jennie Blomstrand och Andreas Wenn
18:45-19:45 Spinning Jonny Mohlen

tis 24 juli
17:30-17:55 Funktionell Träning Zarah Zättlin
18:00-18:25 pulsträning Zarah Zättlin
18:30-19:30 Bodypump Johanna Lassfolk
18:45-19:25 Spinning Mathilda Enström

ons 25 juli
17:25-17:55 GRIT Strenght Andreas Wenn
18:00-18:25 Mage/Rygg Selma Vati`c
18:30-19:00 BoxMix Mikaela Andersson
18:30-19:10 Kettlebells Peter Hallberg

tors 26 juli
17:30-18:30 Bodypump Malin Forsberg och Johanna Lassfolk
18:15-19:15 Spinning Micke Kühne
18:35-19:35 Bodystep Mikaela Andersson

lör 28 juli
9:00-10:00 Spinning Jonny Mohlen

sön 29 juli
16:55-17:55 Bodypump Micke Kühne
17:30-18:10 Kettlebells Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft Zarah Zättlin
18:30-18:55 Yoga Avspänning Zarah Zättlin

 

vecka 31
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

mån 30 juli
18:00-18:30 CX WORX Mikaela Andersson
18:35-19:05 GRIT Strenght Jennie Blomstrand och Andreas Wenn
18:45-19:45 Spinning  Jonny Mohlen

tis 31 juli
6:30-7:00 Sprint Lotta Magnusson
17:30-17:55 Funktionell Träning Stina Celander
18:00-18:25 pulsträning Stina Celander
18:30-19:30 Bodypump Lotta Magnusson
18:45-19:25 Spinning Mathilda Enström

ons 1 aug
17:25-17:55 GRIT Strenght Andreas Wenn
18:00-18:25 Mage/Rygg Selma Vati`c
18:30-19:00 BoxMix Mikaela Andersson
18:30-19:10 Kettlebells Peter Hallberg

 tors 2 aug
17:30-18:30 Bodypump Malin Forsberg och Johanna Lassfolk
18:15-19:15 Spinning  Jonny Mohlen
18:35-19:35 Bodystep Mikaela Andersson

lör 4 aug
9:00-10:00 Spinning Jonny Mohlen 

sön 5 aug
16:55-17:55 Bodypump Micke Kühne
17:30-18:10 Kettlebells Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft Zarah Zättlin
18:30-18:55 Yoga Avspänning Zarah Zättlin