Sommarschema vecka 22 - 33

Under perioden vecka 22 till vecka 33 reducerar vi antalet klasser och pass!

 

 

vecka 25
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

tis 19 juni
6:30-7:00 Sprint, Lotta Magnusson
18:00-18:25 Mage/Rygg, Nella Henriksson
18:00-19:00 Spinning, Mikael Kühne
18:30-18:55 BoxMix, Anna Eriksson
19:00-20:00 Bodypump, Lotta Magnusson

ons 20 juni
12:00-12:45 Bodypump 45 Min, Marika Parsmark
17:30-17:55 Funktionell Träning, Selma Vati`c
18:00-18:25 FortGjort ( Cykling), Mathilda Enström
18:00-18:25 pulsträning, Stina Celander
18:20-19:05 Somamove
18:30-19:10 Kettlebells, Peter Hallberg
18:35-19:05 GRIT Strenght

tors 21 juni
6:30-7:00 Sprint, Lotta Magnusson

fre 22 juni
midsommarafton

lör 23 juni
midsommardagen

sön 24 juni
16:55-17:55 Bodypump, Micke Kühne
17:30-18:10 Kettlebells, Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft, Jennie Blomstrand
18:30-18:55 Yoga Avspänning, Jennie Blomstrand

 

vecka 26
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

mån 25 juni
18:00-18:30 CX WORX, Jennie Blomstrand
18:35-19:05 GRIT Strenght, Jennie Blomstrand och Andreas Wenn
18:45-19:45 Spinning, Jonny Mohlen

tis 26 juni
6:30-7:00 Sprint, Lotta Magnusson
18:00-18:25 pulsträning, Selma Vati`c
18:15-18:55 Spinning, Jonny Mohlén
18:30-18:55 Funktionell Träning, Selma Vati`c
19:00-20:00 Bodypump, Lotta Magnusson

ons 27 juni
17:25-17:55 GRIT Strenght, Andreas Wenn
18:00-18:25 Mage/Rygg, Nella Henriksson
18:30-19:10 Kettlebells, Peter Hallberg
18:35-19:05 BoxMix, Mikaela Andersson

tors 28 juni
17:25-18:25 Bodypump, Malin Forsberg och Johanna Lassfolk
18:00-19:00 Spinning, Jonny Mohlen,
18:30-19:30 Bodystep, Mikaela Andersson

lör 30 juni
10:00-11:00 Spinning, Jonny Mohlen

sön 1 juli
16:55-17:55 Bodypump, Micke Kühne
17:30-18:10 Kettlebells, Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft, Zarah Zättlin
18:30-18:55 Yoga Avspänning, Zarah Zättlin

 

vecka 27
Med reservation för ändringar. Kolla bokapasset för eventuella förändringar!
Behöver du ett träningskort över sommaren? Läs här!

mån 2 juli
18:00-18:30 CX WORX, Jennie Blomstrand
18:35-19:05 GRIT Strenght, Jennie Blomstrand och Andreas Wenn
18:45-19:45 Spinning, Jonny Mohlen

tis 3 juli
6:30-7:00 Sprint, Lotta Magnusson
18:00-18:25 Funktionell Träning, Zarah Zättlin
18:30-18:55 pulsträning, Zarah Zättlin
19:00-20:00 Bodypump, Lotta Magnusson

ons 4 juli
17:25-17:55 GRIT Strenght, Andreas Wenn
18:00-18:25 Mage/Rygg, Nella Henriksson
18:30-19:10 Kettlebells, Peter Hallberg
18:35-19:05 BoxMix, Mikaela Andersson

tors 5 juli
17:25-18:25 Bodypump, Malin Forsberg och Johanna Lassfolk
18:00-19:00 Spinning, Jonny Mohlen
18:30-19:30 Bodystep, Mikaela Andersson

lör 7 juli
10:00-11:00 Spinning, Jonny Mohlen

sön 8 juli
16:55-17:55 Bodypump, Micke Kühne
17:30-18:10 Kettlebells, Linda Gröning
18:00-18:25 Yoga Kraft, Jennie Blomstrand
18:30-18:55 Yoga Avspänning, Jennie Blomstrand